१८ वर्षीया करिष्मा बनिन् चट्याङको शिकार

गुल्मी: गुल्मीमा चट्याङ लागेर घा’ईते भएकी १८ वर्षीय करिष्मा गाहाको मृ’त्यु भएको छ। बिहान सुतिरहेको समयमा घरमा चट्याङ लागेर घा’ईते भएकी करिस्मा लाई उपचारको लागि जिल्ला अस्पताल तम्घास पुर्याईएको थियो। उक्त अस्पतालमा उपचार हुन नसकि पाल्पा रिफर गरिएकी गाहाको बाटोमा नि’ध’न भएको तम्घासबाट बिमल छन्तेलले जानकारी दिनुभयो।

चट्याङ लागेर करिस्माको मु’ख,क’पाल ज’लेको थियो। गुल्मीमा च’ट्याङ लागेर एकै परिवारका ७ जना सहित ९ जना घा’ईते भएका थिए। जसमा एक जनाको मृ’त्यु भएको छ । जिल्लाको मुसिकोट नगरपालिका वडा नं ४ दजाकोट स्थि’त स्थानीय उजिर सिहं गाहाको घरमा बिहान साढे ५ बजेको समयमा ए’क्कासी च’ट्याङ मगर सहित उनका परिवारका ७ जना घा’ई’ते भएका हुन्।

बिहान सुतिरहेको समयमा घरमा चट्’या’ङ पर्दा उजिर मगर सगैं उनकी श्रीमती ६२ वर्षीय सतिकला गाहा, छोरा ३७ वर्षीय तुल बहादुर गाहा, बुहारी ३२ वर्षीय जुनी गाहा, नातिनी बुहारी १८ वर्षीय करिष्मा गाहा, नातिनी १४ वर्षीय मेलिना गाहा र नाति १८ वर्षीय जेनित गाहा घा’ईते भएका हुन् । त्यस्तै छिमेकी चित्र बहादुर गाहा र उनकी श्रीमती ज्योतिकला गाहा पनि घा’ई’ते भएका छन् ।

त्यस्तै जुनी गाहा, मेलिस गाहा र जेनित गाहालाई जिल्ला अस्पतालमा सामान्य उपचार पछि पाल्पा रिफर गरिएको र उनीहरुको अव’स्था पनि ग’म्भी’र रहेको स्थानीय विमल छन्तेलले जानकारी दिनु भयो त्यस्तै अन्य घा’ईतेहरुको जिल्ला अस्पताल तम्घासमा उपचार भईरहेको छ। च’ट्या’ङले घरमा समेत क्ष’ति पुगेको उहाँले बताउनुभयो। ­‍- बडिगाड अनलाइन

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *